Kabineti

Evis Fico, Drejtore Kabineti

Evis.Fico@drejtesia.gov.al

 

Ardit Hysa, Këshilltar

Ardit.Hysa@drejtesia.gov.al

 

Arnisa Tepelija, Këshilltare / Lead Albania

Arnisa.Tepelija@drejtesia.gov.al

 

Aulona Mersini, Këshilltare

Aulona.Mersini@drejtesia.gov.al

 

Avjerina Bazaj, Këshilltare

Avjerina.Bazaj@drejtesia.gov.al

 

Denion Ndrenika, Këshilltar

Denion.Ndrenika@drejtesia.gov.al

 

Edis Ibrahimi, Këshilltar

Edis.Ibrahimi@drejtesia.gov.al

 

Iris Aliaj, Këshilltare

Iris.Aliaj@drejtesia.gov.al

 

Stela Suloti, Këshilltare

Stela.Suloti@drejtesia.gov.al